پوشش کشسان


سقف‌های کاذب کشسان از نوعی PVC خاص، بسیار مقاوم در برابر اشتعال و کشش بوده که قابل شستشو می‌باشند. ضخامت این پوشش 8/0 میلی‌متر و با وزن 180 گرم می‌باشد که تحمل بار تا 180 کیلوگرم بر متر مربع را دارند.
در صورت وارد شدن ضربه به سطح این پوشش، خاصیت کشسانی داشته و امکان بازگشت به حالت اولیه را دارا می‌باشد.
پوشش کشسان دارای خاصیت ضدباکتری و دافع گرد و غبار و غیرسمی بوده و از این جهت پوششی مناسب به لحاظ بهداشتی بودن برای اتاق عمل، بیمارستان‌ها، مطب‌ها، آزمایشگاه‌ها و همچنین به خاطر آکوستیک و صداگیر بودن، قابل استفاده در سالن‌های آرایشی و باشگاه‌های ورزشی می‌باشد.
در چاپ طرح بر روی پوشش کشسان از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا که با نور UV جهت خشک کردن چاپ استفاده می‌شود استفاده می‌گرد که باعث می‌گردد تصاویر بسیار با کیفیتی ایجاد شود که جهت طراحی و تزئین محیط‌های تجاری، اداری، باشگاه‌ها، استخرها، رستوران‌ها، سینما، نمایشگاه‌های خودرو و منازل مسکونی قابل استفاده می‌باشد.

همچنین سقف کشسان ه مایعات و رطوبت حساس نبوده و به دلیل خاصیت ضد رطوبتی و بخار برای مکان‌های مرطوب مثل استخر، سونا و حمام مناسب می‌باشد.
پوشش کشسان تحت استاندارد M1 در فرانسه و BdB-S2-d0 در اروپا ، o در انگلیس و تحت استاندارد I در ایالات متحده آمریکا طبقه بندی شده که با کمک حرارت به ان استحکام می بخشند و به وسیله ریل های خاصی ، دور دیوارهای آن حاشیه بندی می شوند. (ثبت اختراع) 
بخش وسیعی از محصولات خط تولید ریل های پوشش کشسان ، امکان نصب انواع اشکال گوناگون را برای ما فراهم می‌سازد. از جمله اشکال سه بعدی و ارگانیک.